Ceny zbóż, notowania, aktualności

Stolica rzepaku?

Stolica rzepaku?

Spotkanie będzie współorganizowane przez Krajowe Zrzeszenie Producentów Rzepaku, Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Taka kooperacja to połączenie świetnej znajomości tematyki z zakresu produkcji rzepaku, znajomości branży rolniczej na terenie Południowo - Zachodniej Polski oraz blisko 90-cio letniego doświadczenia w realizacji najważniejszych targowych wydarzeń w kraju.

Nieprzypadkowo spotkania te będą miały miejsce na Opolszczyźnie. Region ten uważany jest za swoiste zagłębie produkcji rzepaku, a na miejsce spotkań wybraliśmy świetnie przygotowane do tego celu tereny OODR w Łosiowie. Ośrodek znany jest od wielu lat z organizacji Dni Otwartych Drzwi. W maju 2010 roku obie wystawy odbędą się równolegle, wspierając się merytorycznie i promocyjnie.

Targom towarzyszyć będą specjalistyczne prezentacje, wykłady oraz panele dyskusyjne. Specjalnie na tę okazje przygotowane zostały poletka doświadczalne, na których nasi zwiedzający będą mogli zobaczyć najnowsze odmiany rzepaku i skorzystać z porad uznanych ekspertów.

Patronat honorowy nad wystawą objął Minister Rolnictwa oraz Marszałek Województwa Opolskiego.

Źródło: farmer.pl

Powrót do aktualności