Poszukiwany jęczmień paszowy i żyto
Ceny jęczmienia paszowego i żyta zbliżyły się już do poziomu cen pszenicy konsumpcyjnej. Tona jęczmienia wyceniana jest na 460, a nawet 510 zł. Wygórowane są też ceny kukurydzy, ale klienci skłonni są płacić nie więcej niż 420 zł/t.
Trudno też dostać pszenicę paszową w rozsądnych cenach. Oferty, które pojawiają się na giełdach towarowych są trudne do zaakceptowania - twierdzą maklerzy.
Trudno też dostać pszenicę paszową w rozsądnych cenach. Oferty, które pojawiają się na giełdach towarowych są trudne do zaakceptowania - twierdzą maklerzy.
Źródło: Agrobiznes, TVP1