W czwartym tygodniu czerwca potaniały zboża, a zdrożała wieprzowina

W tygodniu zakończonym 26 czerwca pszenica kosztowała 1.006 zł za tonę, czyli o 2,4 proc. mniej niż tydzień wcześniej. Żyto potaniało o 2 proc., do 802 zł/t, a jęczmień o 1,1 proc., do 782 zł/t.

Nieznacznie, o 0,4 proc., potaniały kurczęta.

Podrożała także, o 1,3 proc. wieprzowina, do 6.061 zł/t.

Źródło: Portal Spożywczy za: PAP