Ceny zbóż, notowania, aktualności

Obniżki cen zbóż na giełdach to kwestia czasu

Obniżki cen zbóż na giełdach to kwestia czasu
Na rynku zbóż paszowych zawirowanie i nieoczekiwane spadki cen. Obniżki co prawda nie dotarły jeszcze na giełdy towarowe, ale to tylko kwestia czasu mówią maklerzy.

W punktach skupu zbóż przeceny są już za to wyraźne Jeszcze kilka dni temu za tonę żyta producenci dostawali około 400 złotych. Dziś 340, a mino to pojawia się kolejka chętnych. Kto może pozbywa się ziarna, bo od poniedziałku szykują się kolejne obniżki.

Skąd takie zmiany? Słoneczna pogoda sprawiła, że sporo rolników skoOnce we realize that we are committed to a future full of testing, it is worth exploring what testing really means. I would assert that there are several flavors of testing, and that all too often when we speak of testing we consider far too few of those flavors.siło jeszcze w ostatnich dniach zboże, które okazało się całkiem dobrej jakości.

Nieznacznie zdrożała śruta sojowa. To wynik wzrostów na światowych giełdach. Jednak prognozy dobrych zbiorów pozwalają sądzić, że ceny utrzymają się na podobnym poziomie. Dziś w porcie tona śruty kosztuje 790 złotych.

Źródło: Agrobiznes, TVP1

Powrót do aktualności